Yolande winnares fotowedstrijd 80 jaar vrijheid
Wat betekent vrijheid voor jou? Dat was het thema van onze fotowedstrijd, georganiseerd samen met CulturA & Zo en Bibliotheek Oostland, ter ere van 80 jaar vrijheid. De jury ontving prachtige foto’s en beoordeelde alle inzendingen. De foto van Yolande van Kalleveen uit Nootdorp, gefotografeerd bij de Dobbeplas, sprong er echt bovenuit.

Bij haar foto schrijft Yolande: “Vrijheid is volledig jezelf kunnen zijn zonder oordeel, angst of beperking. Je vindt dit vaak terug in kinderen die zich nog vrij durven te bewegen en dansend en spelend genieten van de vrije natuur.”
De wedstrijd leverde mooie, maar ook uiteenlopende inzendingen op. Iedere deelnemer stond op zijn of haar eigen manier stil bij vrijheid. Iedere inzending vertelde een eigen verhaal en samen gaven ze een mooi beeld van wat vrijheid betekent. De jury was unaniem over de foto van Yolande: de winnende foto straalt vrijheid uit. Het beeld toont onbezorgdheid, blijdschap en hoop. In de lach van dit meisje, Salomé, zien we de toekomst. De bloemen om haar heen symboliseren groei, kleur en leven. Deze foto herinnert ons eraan hoe waardevol en kwetsbaar vrijheid is, en hoe belangrijk het is om een wereld te blijven bouwen waarin kinderen onbekommerd kunnen opgroeien. Van burgemeester Björn Lugthart ontving Yolande de foto op groot formaat. De winnende foto is tot en met 5 mei te zien in Bibliotheek Oostland in Pijnacker en CulturA & Zo in Nootdorp.

Meer nieuws
-
Multicourt en fietsenstalling in WijCK officieel geopend15 september 2026, 17:53
-
Kunst, muziek en ontmoeting tijdens De Verbeelding 202614 september 2026, 16:43
-
Stem op de mooiste zomerfoto van Pijnacker-Nootdorp!14 september 2026, 14:18
-
Inmeten van gebouwen en openbare ruimte14 september 2026, 14:15
-
Meer laadpalen, slimmer laden en goedkopere laadkosten9 september 2026, 13:00
-
Opening van het multicourt in WijCK op dinsdag 15 september7 september 2026, 15:16
-
Sloop voormalige school Goudenregensingel7 september 2026, 14:24
-
Stemmen voor de eerste samenspeelplek in Pijnacker-Nootdorp7 september 2026, 14:15
-
Blauwalgen in Plas van Van Buijsen28 augustus 2026, 14:31
-
Verbod opgeheven: Er mag weer water uit sloten worden gehaald26 augustus 2026, 13:02
