Werkzaamheden Nieuwkoopseweg starten op 6 juli
Vanaf maandag 6 juli voert een aannemer in opdracht van de gemeente werkzaamheden uit aan de Nieuwkoopseweg. De werkzaamheden vinden plaats op het deel tussen restaurant De Balije Tuin en bedrijvenpark Heron en duren waarschijnlijk tot eind oktober.
Werkzaamheden
Het werk omvat onderhoud en herstel van verschillende onderdelen van de weg en de directe omgeving, waaronder het asfalt. De werkzaamheden zijn nodig om de Nieuwkoopseweg veilig en in goede staat te houden.
Verkeersmaatregelen
Tijdens de werkzaamheden wordt een afzetting geplaatst. Bestemmingsverkeer kan met een om-en-omregeling langs het werk rijden. Doorgaand verkeer wordt omgeleid via een aangegeven omleidingsroute.
Vanaf augustus starten de asfaltwerkzaamheden. Dan is de Nieuwkoopseweg op werkdagen van 07.00 tot 16.00 uur afgesloten voor doorgaand verkeer en fietsers op het stuk tussen restaurant De Balije Tuin en bedrijvenpark Heron. Buiten deze tijden geldt opnieuw een om-en-omregeling voor bestemmingsverkeer. De fietsoversteek bij het Balijpad blijft bereikbaar.
Planning
- Start werkzaamheden: 6 juli
- Bouwvak: 1 tot en met 21 augustus (geen werkzaamheden, wel om-en-omregeling voor bestemmingsverkeer)
- Verwachte oplevering: eind oktober
Bereikbaarheid
Woningen en bedrijven blijven tijdens de werkzaamheden zoveel mogelijk bereikbaar. Tijdens het aanbrengen van asfalt kan dit tijdelijk anders zijn. Inwoners en ondernemers die met hun huis of woning aan de Nieuwkoopseweg zitten, worden hierover vooraf geïnformeerd.
Vervolg: werkzaamheden Dunea
Als de gemeentelijke werkzaamheden klaar zijn, start Dunea met werkzaamheden aan het Pijnackerse deel van de Nieuwkoopseweg. Bewoners en bedrijven ontvangen hierover op een later moment meer informatie vanuit Dunea.
Wilt u meer informatie over de werkzaamheden en de planning? Bekijk de projectpagina op de website van de gemeente.

Meer nieuws
-
Gemeente bereidt sloop leegstaand schoolgebouw Goudenregensingel voor21 juli 2026, 10:15
-
Waak voor woninginbraak20 juli 2026, 10:20
-
Regels voor het parkeren van caravans20 juli 2026, 10:18
-
Seizoensgebonden fotowedstrijd: Zomer 202620 juli 2026, 10:14
-
Datalek bij de gemeente Pijnacker-Nootdorp17 juli 2026, 16:21
-
Komende jaarwisseling geen ontheffing voor verenigingsvuurwerk16 juli 2026, 11:46
-
College op bezoek bij De Yp: een kijkje achter de schermen van de hulpdiensten15 juli 2026, 13:55
-
Boswerkzaamheden in Buytenhout13 juli 2026, 15:53
-
Kabelmat bij opladen elektrische auto13 juli 2026, 11:59
-
Maatregelen voor een veiligere Zijdeweg in Pijnacker7 juli 2026, 10:51
