Denk mee hoe mensen met een beperking nog beter kunnen meedoen
De gemeente Pijnacker-Nootdorp werkt aan een Lokale Inclusie Agenda. In dit plan leggen we vast wat we gaan doen om Pijnacker-Nootdorp een nog inclusievere gemeente te maken waar iedereen, met of zonder beperking, kan deelnemen. Dit plan stelt de gemeente niet alleen op, maar in nauwe samenwerking met partnerorganisaties en zoveel mogelijk ervaringsdeskundigen.
Bijeenkomst op dinsdag 20 mei
Hoe kunnen mensen met een beperking nog beter meedoen in onze gemeente? Heeft u ervaringen of inzichten over de toegankelijkheid en inclusie van mensen met een beperking? Bijvoorbeeld omdat u zelf een lichamelijke of mentale beperking heeft, of iemand in uw (naaste) omgeving. Tijdens een bijeenkomst op dinsdag 20 mei horen wij graag uw ideeën, ervaringen en suggesties. Deze bijeenkomst vindt plaats in het Bestuurscentrum aan de Emmastraat 165 in Pijnacker en duurt van 15.00 uur tot ongeveer 17.30 uur.
Aanmelden
Iedereen die graag mee wil praten over dit onderwerp is van harte welkom op 20 mei. Fijn als u zich vooraf kunt aanmelden, zodat we weten hoeveel mensen we kunnen verwachten. Er is een mogelijkheid om gebruik te maken van een schrijftolk, gebarentolk of een plek voor een hulphond (inclusief water). Deze en andere verzoeken kunt u aangeven bij uw aanmelding. Op de website Denk mee met de gemeente Pijnacker-Nootdorp vindt u het aanmeldformulier voor deze bijeenkomst.

Meer nieuws
-
Werkzaamheden wegbermen vanaf maandag 26 mei23 mei 2025, 12:15
-
Op weg naar 25 jaar Parade: gezamenlijke aanpak voor een aantrekkelijk en schoon winkelcentrum22 mei 2025, 15:24
-
Brug Oosteinde/Wagenmaker tijdelijk dicht21 mei 2025, 14:05
-
Gemeente onderzoekt verkeersveiligheid rondom scholen21 mei 2025, 09:50
-
Gemeente gesloten tijdens feestdagen19 mei 2025, 11:57
-
Koninklijke Onderscheiding voor Irma Scheurink18 mei 2025, 17:06
-
Doe mee aan het Klimaatexamen op woensdag 21 mei12 mei 2025, 11:34
-
Gezamenlijk centrummanagement Pijnacker Centrum met één jaar verlengd8 mei 2025, 17:04
-
Bevrijdingsdag 20256 mei 2025, 13:25
-
Brug Ridderspoor dicht6 mei 2025, 11:01