Alleen afspraak voor noodzakelijke aanvragen bij gemeente
Bij het gemeentekantoor zijn de gevolgen van de coronamaatregelen ook zichtbaar. Voor de gezondheid van de inwoners en medewerkers is het alleen nog maar mogelijk om in middag langs te komen voor een afspraak.
Langere wachttijd
Dit betekent dat de agenda’s vol lopen en er een langere wachttijd is dan u van de gemeente gewend bent. Er moeten keuzes gemaakt worden en daarom worden alleen strikt noodzakelijke aanvragen behandeld. Hierbij kunt u denken aan geboorteaangifte, vestigingen vanuit het buitenland en het verzorgen van een geldig legitimatiebewijs. Andere aanvragen worden uitgesteld of kunnen digitaal.
Alleen telefonisch afspraak maken
Het maken van afspraken kan op dit moment alleen telefonisch via het telefoonnummer 14 015. De medewerkers van het Klant Contactcentrum (KCC) kijken samen met u of een afspraak noodzakelijk is. Sommige aanvragen kunnen ook digitaal.
Aanvraag uitstellen
En in andere gevallen vragen zij om uw aanvraag even uit te stellen. Heeft u een paspoort maar verloopt uw ID kaart, of andersom? Dan is het niet nodig om één van de twee meteen te verlengen. U kunt zich ook nog met het andere document legitimeren. Door het maken van deze keuzes blijft er ruimte in de agenda’s voor de inwoners waarvan de aanvraag wel prioriteit heeft of niet digitaal kan.
Kijk onder Direct regelen & Informatie of uw aanvraag ook digitaal kan. Komt u er niet uit? Neem dan contact op met het KCC via het telefoonnummer 14 015.

Meer nieuws
-
70-jarig huwelijk24 februari 2021, 08:32
-
Voorzichtig meer lucht tijdens de lockdown23 februari 2021, 19:53
-
Aanslag gemeentelijke belastingen 202123 februari 2021, 10:00
-
Donderdag 25 februari start verkoop Landrijk 17 en 18 in Ackerswoude23 februari 2021, 09:34
-
Vanaf 1 maart geldt de JA-sticker23 februari 2021, 09:24
-
Enquête over fietsen in de gemeente23 februari 2021, 08:48
-
Peiling ondernemersklimaat17 februari 2021, 08:00
-
Wat gaf u ons mee via het Panorama Pijnacker-Nootdorp?16 februari 2021, 15:23
-
Nieuwe bomen in Balijbos en Bieslandse Bos15 februari 2021, 16:20
-
Nieuwbouw scholen Pijnacker-Noord15 februari 2021, 15:49