Update werkzaamheden Sportlaan
Van maandag 26 januari tot vrijdag 6 februari zijn er wegwerkzaamheden aan de Sportlaan in Pijnacker. Een aannemer plaatst twee nieuwe verkeersdrempels om de snelheid van automobilisten te verlagen.
Eerste drempel is klaar
De werkzaamheden aan de drempel tussen de brug bij sportcentrum De Viergang en het hoofdveld van voetbalvereniging Oliveo zijn donderdagochtend klaar. Dit is sneller dan gepland. Voor dit deel van de Sportlaan geldt vanaf donderdagochtend geen omleidingsroute meer. Dat betekent:
- Medewerkers en leerlingen van het Stanislas kunnen weer met de auto en de fiets naar de school komen.
- Sporters en bezoekers van onder andere Oliveo, DSVP, HCP en Tennisvereniging Pijnacker én bezoekers van het DHL-pakketpunt hoeven geen omleidingsroute meer te volgen.

Start aanleg tweede drempel
Donderdag 29 januari start de aannemer met de aanleg van de tweede drempel, tussen de Rijskade/Sportlaan en de brug naar tennisvereniging TVP. Tot het werk klaar is, volgen sporters en bezoekers van onder meer Ruiterclub Pijnacker en Club de Petanque Folâtre van 7.00 tot ongeveer 16.00 uur de omleidingsroute via de Rijskade. Dit geldt ook voor bezoekers van de volkstuinen.

Meer nieuws
-
Kandidatenlijst gemeenteraadsverkiezing6 februari 2026, 18:08
-
Wijziging portefeuilleverdeling college6 februari 2026, 13:51
-
Aanvragen vergoeding aanvullende schade kinderopvangtoeslag4 februari 2026, 10:33
-
Eerste stap gezet voor vernieuwing op locatie PAOTHEEK3 februari 2026, 16:34
-
Openbare zitting Centraal Stembureau over kandidatenlijst verkiezing3 februari 2026, 15:10
-
Weet wat u moet doen bij noodsituaties2 februari 2026, 13:12
-
Inmeten van gebouwen en openbare ruimte2 februari 2026, 13:00
-
Lokale Inclusie Agenda30 januari 2026, 09:44
-
Gemeente start met wachtlijst voor woonwagenbewoners27 januari 2026, 15:08
-
Gezocht: voorzitter commissie bezwaarschriften26 januari 2026, 14:06
