Sluiten
  1. stuur door
  2. bedankt
stuur door

Nationale Bevrijdingsvuurestafette

Dit jaar vindt de nationale herdenking van 70 jaar vrijheid van het Koninkrijk der Nederlanden plaats. In de nacht van 4 op 5 mei wordt het Bevrijdingsvuur in Wageningen ontstoken. Wie brengt het naar Pijnacker-Nootdorp?

Bevrijdingslogo 4 en 5 mei

Elk jaar wordt in de nacht van 4 op 5 mei het Bevrijdingsvuur in Wageningen ontstoken. Het Bevrijdingsvuur is hét symbool voor leven in vrede en vrijheid. Het Bevrijdingsvuur is dan al een lange weg gegaan, van de stranden van Normandië via Bayeux naar Wageningen en zal in de nacht van 4 op 5 mei door heel Nederland verspreid worden.

Wie brengt het vuur naar Pijnacker-Nootdorp?

Het zou mooi zijn als ook een sportgroep uit onze gemeente mee wil doen aan de estafette om in de nacht van 4 op 5 mei het vuur vanuit Wageningen naar onze gemeente te brengen. Meer informatie kunt u vinden op www.bevrijdingsvuurestafette.nl. Of neem contact op met de medewerker kabinetszaken, Anita Monshouwer tel. 14 015 of via de e-mail a.monshouwer@pijnacker-nootdorp.nl.